bwg - en to af translation catalogue (40 entries)

en: First
af: Eerste

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Last
af: Duur

en: Go to the first page
af: Gaan na die eerste bladsy

en: Go to the previous page
af: Gaan na die vorige bladsy

en: of
af: van

en: Go to the next page
af: Gaan na die volgende bladsy

en: Go to the last page
af: Gaan na die laaste bladsy

en: Reset
af: Herstel

en: Search
af: Soek

en: Order by:
af: Om deur

en: Default
af: verstek

en: Filename
af: lêernaam

en: Size
af: grootte

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
af: Daar is geen tema gekies of die tema is verwyder.

en: There is no album selected or the album was deleted.
af: Daar is geen album gekies of die album is verwyder.

en: There are no images in this gallery.
af: Daar is geen foto's in die gallery.

en: Back
af: Terug

en: Album is empty.
af: Album is leeg.

en: There are no images matching your search.
af: Daar is geen beelde wat ooreenstem met jou soektog.

en: Gallery is empty.
af: Gallery is leeg.

en: Play
af: Speel

en: More
af: Meer

en: Hide
af: Verberg

en: The image has been deleted.
af: Die beeld is verwyder

en: Maximize
af: Maksimeer

en: Fullscreen
af: Volskerm

en: Show info
af: Wys info

en: Open image in original size.
af: Open beeld in die oorspronklike grootte

en: Download original image
af: Aflaai oorspronklike beeld

en: Show Comments
af: Wys kommentaar

en: Hide Comments
af: Steek kommentaar

en: Hide info
af: Steek info

en: Restore
af: Herstel

en: Exit Fullscreen
af: Verlaat Volskerm

en: Pause
af: Breek

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
af: Daar is geen gallery gekies of die gallery is verwyder.

en: field is required.
af: veld is required.

en: This is not a valid email address.
af: Dit is nie 'n geldige e-posadres.
