bwg - en to ar translation catalogue (42 entries)

en:  item(s)
ar: البند (ق)

en: First
ar:  أولا

en: Previous
ar:   السابقة

en: Next
ar: المقبل

en: Last
ar: آخر

en: Go to the first page
ar:   انتقل إلى الصفحة الأولى

en: Go to the previous page
ar:   انتقل إلى الصفحة السابقة

en: of
ar:   من

en: Go to the next page
ar:   انتقل إلى الصفحة التالية

en: Go to the last page
ar:   انتقل إلى الصفحة الأخيرة

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Search
ar: البحث

en: Order by:
ar: ترتيب حسب

en: Default
ar: افتراضي

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Size
ar: حجم

en: Random
ar: عشوائية

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
ar:  . لا يوجد أي موضوع المحددة أو تم حذف الموضوع

en: There is no album selected or the album was deleted.
ar:   لا يوجد ألبوم المحددة أو تم حذف الألبوم

en: There are no images in this gallery.
ar: ا توجد صور في هذا الألبوم

en: Back
ar:   الظهر

en: Album is empty.
ar:   الألبوم فارغ

en: There are no images matching your search.
ar: لا توجد صور تتوافق مع البحث.

en: Gallery is empty.
ar:   معرض فارغة

en: Play
ar: لعب

en: More
ar: أكثر

en: Hide
ar: إخفاء

en: The image has been deleted.
ar: تم حذف الصورة

en: Maximize
ar: تعظيم

en: Fullscreen
ar: ملء الشاشة

en: Show info
ar: تظهر المعلومات

en: Open image in original size.
ar: صورة مفتوحة في حجمها الأصلي

en: Download original image
ar: تحميل الصورة الأصلية

en: Show Comments
ar:  عرض التعليقات

en: Hide Comments
ar: إخفاء التعليقات

en: Hide info
ar: إخفاء المعلومات

en: Restore
ar: استعادة

en: Exit Fullscreen
ar: خروج ملء الشاشة

en: Pause
ar: وقفة

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
ar: لا توجد المعرض المحددة أو تم حذف المعرض

en: field is required.
ar: مطلوب الميدان.

en: This is not a valid email address.
ar: هذا ليس عنوان بريد إلكتروني صحيح.
