bwg - en to bg translation catalogue (40 entries)

en:  item(s)
bg: элемент(и)

en: First
bg: Първа

en: Previous
bg: Предишна

en: Next
bg: Следваща

en: Last
bg: Последен

en: Go to the first page
bg: Отиди на първата страница

en: Go to the previous page
bg: Отидете на предишната страница.

en: of
bg: на

en: Go to the next page
bg: Преминете към следващата страница

en: Go to the last page
bg: Отиди до последната страница

en: Order by:
bg: Подреждане по

en: Default
bg: неустойка

en: Filename
bg: Име на файл

en: Size
bg: размер

en: Random
bg: произволен

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
bg: Не е избрана тема или темата е била изтрита

en: There is no album selected or the album was deleted.
bg: Не е избран албум или албумът е изтрит.

en: There are no images in this gallery.
bg: Има още няма снимки в тази галерия

en: Back
bg: Назад към

en: Album is empty.
bg:  Албум е празна

en: There are no images matching your search.
bg: Не са открити снимки, отговарящи на вашето търсене.

en: Gallery is empty.
bg: Галерията е празна

en: Play
bg: Възпроизвеждане

en: More
bg: Повече

en: Hide
bg: Скриване

en: The image has been deleted.
bg: Образът е изтрит

en: Maximize
bg: Увеличете

en: Fullscreen
bg: Полноэкранный

en: Show info
bg: Покажи информация

en: Open image in original size.
bg: Open снимката в оригинален размер.

en: Download original image
bg: Изтегляне на оригиналното изображение

en: Show Comments
bg: Покажи коментарите

en: Hide Comments
bg: Скриване на коментарите

en: Hide info
bg: Скриване на информация

en: Restore
bg: Възстанови

en: Exit Fullscreen
bg: Изход полный экран

en: Pause
bg: Пауза

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
bg: Не е избран галерия или галерията е била изтрита.

en: field is required.
bg: е задължително поле.

en: This is not a valid email address.
bg: Това не е валиден имейл адрес.
