bwg - en to eo translation catalogue (40 entries)

en:  item(s)
eo: listero

en: First
eo: Unua

en: Previous
eo: Malantaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Last
eo: Daŭri

en: Go to the first page
eo: Iru al la unua paĝo

en: Go to the previous page
eo: Iru al la antaŭa paĝo

en: of
eo: de

en: Go to the next page
eo: Iru al la sekva paĝo

en: Go to the last page
eo: Iru al la lasta paĝo

en: Reset
eo: Restarigi

en: Search
eo: Serĉu

en: Order by:
eo: Ordigita laŭ

en: Default
eo: defaŭlta

en: Filename
eo: dosiernomo

en: Size
eo: grandeco

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
eo: Ne estas la temo elektita aŭ la temo estis forigita.

en: There is no album selected or the album was deleted.
eo: Ne estas disko selektitaj aŭ la albumo estis forigita.

en: There are no images in this gallery.
eo: Ne estas bildoj en ĉi galerion.

en: Back
eo: Dorso

en: Album is empty.
eo: Albumo estas malplena

en: There are no images matching your search.
eo: Ne estas bildoj kongruas kun via serĉo.

en: Gallery is empty.
eo: Galerio estas malplena

en: Play
eo: Ludi

en: More
eo: Pli

en: Hide
eo: Kaŝi

en: The image has been deleted.
eo: La bildo estas forigita

en: Maximize
eo: Maksimumigi

en: Show info
eo: Montru informoj

en: Open image in original size.
eo: Malferma bildo in originala grandeco.

en: Download original image
eo: Elŝuti originala bildo

en: Show Comments
eo: Montri komentojn

en: Hide Comments
eo: Kaŝi Komentoj

en: Hide info
eo: Kaŝi info

en: Restore
eo: Redonu

en: Exit Fullscreen
eo: Eliro Fullscreen

en: Pause
eo: Paŭzi

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
eo: Ne estas galerio selektitaj aŭ la galerio estis forigita.

en: field is required.
eo: kampo estas bezonata.

en: This is not a valid email address.
eo: Tio ne estas valida retadreso.
