bwg - en to fa translation catalogue (42 entries)

en:  item(s)
fa: آیتم استفاده کنید

en: First
fa: نخست

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعد

en: Last
fa: تاریخ و زمان آخرین

en: Go to the first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to the previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: of
fa: از

en: Go to the next page
fa: برو به صفحه بعد

en: Go to the last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Reset
fa: تنظیم مجدد

en: Search
fa: جستجو

en: Order by:
fa: مرتب سازی بر اساس

en: Default
fa: پیش فرض

en: Filename
fa: نام فایل

en: Size
fa: اندازه

en: Random
fa: تصادفی

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
fa: هیچ موضوع انتخاب شده وجود دارد و یا موضوع حذف شد

en: There is no album selected or the album was deleted.
fa: هیچ آلبوم انتخاب شده وجود دارد و یا این آلبوم حذف شد

en: There are no images in this gallery.
fa: تصویر در این گالری وجود دارد

en: Back
fa: برگشت

en: Album is empty.
fa: آلبوم خالی است

en: There are no images matching your search.
fa: تصویر مطابق با جستجو شما وجود دارد.

en: Gallery is empty.
fa: گالری خالی است

en: Play
fa: بازی

en: More
fa: بیشتر

en: Hide
fa: مخفی شود

en: The image has been deleted.
fa: تصویر حذف شده است

en: Maximize
fa: به حداکثر رساندن

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Show info
fa: نمایش اطلاعات

en: Open image in original size.
fa: باز کردن تصویر در اندازه اصلی

en: Download original image
fa: دانلود تصویر اصلی

en: Show Comments
fa: نمایش نظرات

en: Hide Comments
fa: مخفی کردن نظرات

en: Hide info
fa: مخفی کردن اطلاعات

en: Restore
fa: بازگرداندن

en: Exit Fullscreen
fa: خروج از تمام صفحه

en: Pause
fa: مکث

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
fa: هیچ گالری انتخاب شده وجود دارد و یا از گالری حذف شده است

en: field is required.
fa: فیلد الزامی است.

en: This is not a valid email address.
fa: این یک آدرس ایمیل معتبر نیست.
