bwg - en to fi translation catalogue (41 entries)

en:  item(s)
fi: kohde(tta)

en: First
fi: Ensin

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Last
fi: Kestää

en: Go to the first page
fi: Mene ensimmäiselle sivulle

en: Go to the previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: of
fi: annettu

en: Go to the next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Go to the last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Reset
fi: Nollaa

en: Search
fi: Etsi

en: Order by:
fi: Järjestä

en: Default
fi: oletusarvo

en: Filename
fi: Tiedostonimi

en: Size
fi: koko

en: Random
fi: satunnainen

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
fi: Ei ole mitään teemaa tai valitun teeman poistettiin

en: There is no album selected or the album was deleted.
fi: Ei ole albumia valittuna tai albumin poistettiin

en: There are no images in this gallery.
fi: Ei kuvia tässä galleriassa

en: Back
fi: Takaisin

en: Album is empty.
fi: Albumi on tyhjä.

en: There are no images matching your search.
fi: Kuvia ei ole vastaa hakuasi.

en: Gallery is empty.
fi: Galleria on tyhjä.

en: Play
fi: Pelata

en: More
fi: Enemmän

en: Hide
fi: Piilota

en: The image has been deleted.
fi: Kuva on poistettu.

en: Maximize
fi: Maksimoimiseksi

en: Show info
fi: Näytä info

en: Open image in original size.
fi: Avoin kuva alkuperäisessä koossa.

en: Download original image
fi: Lataa alkuperäinen kuva

en: Show Comments
fi: Näytä kommentit

en: Hide Comments
fi: Piilota kommentit

en: Hide info
fi: Piilota tiedot

en: Restore
fi: Palauta

en: Exit Fullscreen
fi: Poistu koko näytön

en: Pause
fi: Tauko

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
fi: Ei ole galleriaan tai galleriassa poistettiin

en: field is required.
fi: kenttä on pakollinen.

en: This is not a valid email address.
fi: Tämä ei ole voimassa oleva sähköpostiosoite.
