bwg - en to hu translation catalogue (41 entries)

en:  item(s)
hu: elemet

en: First
hu: Első

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Tovább

en: Last
hu: Az utolsó

en: Go to the first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to the previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: of
hu: A

en: Go to the next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Go to the last page
hu: Menj az utolsó oldalra

en: Reset
hu: Visszaállítása

en: Search
hu: Keresés

en: Order by:
hu: Rendezés

en: Default
hu: alapértelmezett

en: Filename
hu: fájlnév

en: Size
hu: méret

en: Random
hu: véletlen

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
hu: Nincs téma kiválasztva, vagy a téma törölve lett.

en: There is no album selected or the album was deleted.
hu: Nincs album kiválasztva, vagy az albumot törölték.

en: There are no images in this gallery.
hu: Nincsenek képek ebben a galériában.

en: Album is empty.
hu: Album üres

en: There are no images matching your search.
hu: Nincsenek képek felel meg a keresést.

en: Gallery is empty.
hu: Gallery üres

en: Play
hu: Lejátszás

en: More
hu: Többet

en: Hide
hu: Elrejtése

en: The image has been deleted.
hu: A kép törölve lett.

en: Maximize
hu: Maximalizálása

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Show info
hu: Mutassa info

en: Open image in original size.
hu: Kép megnyitása eredeti méretben.

en: Download original image
hu: Töltsd le az eredeti képet

en: Show Comments
hu: Hozzászólást mutat

en: Hide Comments
hu: Megjegyzések elrejtése

en: Hide info
hu: Információ elrejtése

en: Restore
hu: Visszaállítása

en: Exit Fullscreen
hu: Kilépés Teljes képernyő

en: Pause
hu: Szünet

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
hu: Nincs galéria kiválasztott, illetve a galériát törölték.

en: field is required.
hu: mező kitöltése kötelező.

en: This is not a valid email address.
hu: Ez nem egy érvényes e-mail címét.
