bwg - en to nb_NO translation catalogue (38 entries)

en:  item(s)
nb_NO: elementet(r)

en: First
nb_NO: Først

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Next
nb_NO: Neste

en: Last
nb_NO: Vare

en: Go to the first page
nb_NO: Gå til den første siden

en: Go to the previous page
nb_NO: Gå til forrige side

en: of
nb_NO: av

en: Go to the next page
nb_NO: Gå til neste side

en: Go to the last page
nb_NO: Gå til siste side

en: Search
nb_NO: Søk

en: Order by:
nb_NO: Bestill ved

en: Default
nb_NO: standard

en: Filename
nb_NO: filnavn

en: Size
nb_NO: størrelse

en: Random
nb_NO: tilfeldig

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
nb_NO: Det er ingen tema valgt eller temaet ble slettet

en: There is no album selected or the album was deleted.
nb_NO: Det er ingen album valgt eller albumet ble slettet

en: There are no images in this gallery.
nb_NO: Det er ingen bilder i dette galleriet.

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Album is empty.
nb_NO: Albumet er tom

en: There are no images matching your search.
nb_NO: Det er ingen bilder som matcher ditt søk.

en: Gallery is empty.
nb_NO: Gallery er tom

en: More
nb_NO: Mer

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: The image has been deleted.
nb_NO: Bildet er slettet.

en: Maximize
nb_NO: Maksimere

en: Show info
nb_NO: Vis info

en: Open image in original size.
nb_NO: Åpne bildet i original størrelse.

en: Download original image
nb_NO: Last ned originalbildet

en: Show Comments
nb_NO: Vis kommentarer

en: Hide Comments
nb_NO: Skjul kommentarer

en: Hide info
nb_NO: Skjul info.

en: Restore
nb_NO: Gjenopprett

en: Exit Fullscreen
nb_NO: Avslutt fullskjerm

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
nb_NO: Det er ingen galleri valgt eller galleriet ble slettet.

en: field is required.
nb_NO: Feltet er nødvendig.

en: This is not a valid email address.
nb_NO: Dette er ikke en gyldig e-postadresse.
